Τα αποτελέσματα των ομίλων της Γ' Εθνικής

Δείτε πώς διαμορφώθηκαν τα αποτελέσματα της έκτης αγωνιστικής των οκτώ ομίλων της Γ' Εθνικής. 

1ος όμιλος 

ΠΑΟΚ Κοσμίου – Ασπίδα Ξάνθης 4-1 
Κεραυνός Πέρνης – Νέστος Χρυσούπολης 0-0 
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης 1-0
ΑΟ Καβάλας – Ορφέας Ξάνθης 2-0 
Αλέξανδρος Κιλκίς – Απόλλων Παραλιμνίου 2-0 
Αετός Ορφανού – ΑΕ Καλαμπακίου 1-1 
Άρης Αβάτου – Πανσερραϊκός 1-2 

2ος όμιλος 
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΑΟ Κουφαλίων 0-0 
Άρης Παλαιοχωρίου – Αγροτικός Αστέρας 0-1 
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΣ Γιαννιτσά 1-3 
Ερμής Αμυνταίου – Μακεδονικός 1-1 
Βέροια – Μελιτέας Μελίτης 5-3 
Αλμωπός Αριδαίας – Εδεσσαϊκός 0-0 
ΠΟ Τρίγλιας – Νίκη Αγκαθιάς 0-0 

3ος όμιλος 
Γρεβενά Αεράτα – Μακεδονικός Φούφα 1-3 
ΑΟ Φλωριάδας – Ναυπακτιακός Αστέρας 0-3 
ΑΕ Λευκίμμης – Θρίαμβος Σερβιανών 1-0 
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου – Μακεδονικός Σιάτιστας 2-0 
Θεσπρωτός – Σούλι Παραμυθιάς 3-0 
Τηλυκράτης Λευκάδας – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 1-2 
Ρεπό: Κρόνος Αργυράδων 

4ος όμιλος 
ΓΣ Αλμυρού – ΑΣ Μετέωρα 1-1 
Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΑΟ Σελλάνων 1-2 
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Πιερικός 2-2 
Φωκικός – Θησέας Αγριάς 2-0 
Απόλλων Μακρυχωρίου – Αστέρας Ιτέας 2-2 
ΑΟ Στυλίδας – Αναγέννηση Καρδίτσας 4-3 
Νίκη Βόλου – Ολυμπιακός Βόλου 0-0

5ος όμιλος 
ΑΟ Επισκοπής – Ατρόμητος Πειραιά 4-0 
Εθνικός Πειραιώς – Ατσαλένιος 0-0 
Αμπελακιακός – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-1 
Ιωνικός – ΑΟ Παλαιόχωρας 0-1 
ΑΕ Νεάπολης – ΟΦ Ιεράπετρας 0-5 
ΑΠΟ Κερατσινίου – Προοδευτική 0-0 
Ρεπό: Γιούχτας 

6ος όμιλος 
Πανμοβριακός – Διαγόρας 1-1 
Διαγόρας Βραχνεϊκων – Πανηλειακός 1-0 
Αχαρναϊκός – Αστέρας Αμαλιάδας 3-0 
Νίκη Τραγανού – Θύελλα Ραφήνας 2-1 
Ιάλυσος – Φοίβος Κρεμαστής 2-1 
Παναιγιάλειος – ΠΑΟ Βάρδας 1-1 
Ρεπό: Παλληνιακός 

7ος όμιλος – 5η Αγωνιστική 
Χαραυγιακός – ΠΑΣ Κόρινθος 0-1 
Άγιος Ιερόθεος – Καλλιθέα 0-0 
Ηλυσιακός – Αιολικός 2-1 
Άγιοι Ανάργυροι – Απόλλων Ερέτριας 1-0 
Πανθηραϊκός – Θύελλα Καμαρίου 2-2 
ΑΟ Χαλκίς – Αιγάλεω 0-1 

8ος όμιλος 
Αστέρας Βλαχιώτη – ΑΟ Εικοσιμίας 4–0 
Αμβρυσσέας Διστόμου – Ερμιονίδα 1-0 
Πάμισος Μεσσήνης – ΑΟ Υπάτου 0-1 
Μανδραϊκός – Ασπρόπυργος 0-2 
ΑΟ Κατασταρίου – Καλαμάτα 0-1 
Ένωση Λέρνας – Παναργειακός 0-5 
Παναρκαδικός – ΑΕ Πελλάνας 1-1