Η Ομάδα Μαραθωνίου Γιαννιτσών στον 2ο Ημιμαραθώνιο ‘’στα μυστικά του βάλτου’’

Ο Πολιτιστικός Σύλλογος Κρύας Βρύσης ΄΄Σωκράτης΄΄ ,για δεύτερη συνεχή χρονιά ,σε συνδιοργάνωση με την Περιφερειακή Ενότητα Πέλλας ,τον Δήμο Πέλλας ,την Δημοτ.Κοινότητα Κρύας Βρύσης ,το Επιμελητήριο Πέλλας ,τους Πολιτιστικούς Συλλόγους ,στα πλαίσια της διημερίδας εκδηλώσεων για τον Μακεδονικό Αγώνα ,πραγματοποίησε τον 2ο Ημιμαραθώνιο ΄΄στα μυστικά του βάλτου΄΄’ όπως και τους παράλληλους αγώνες 5.200 μ και 1.000 μ.

Όλες οι διαδρομές ήταν επίπεδες και ασφαλτοστρωμένες με αφετηρία και τερματισμό το κτίριο της Δημοτικής Κοινότητας Κρύας Βρύσης –Πεζόδρομος.

Η Ομάδα Μαραθωνίου Γιαννιτσών συμμετείχε με τους παρακάτω δρομείς :

                                                                  21.200  μ

            ΓΑΖΟΣ      ΔΗΜΗΤΡΗΣ                                          2ος Κατηγορίας                    1:20:06

            ΜΠΟΥΜΠΟΝΑΡΗΣ    ΘΩΜΑΣ                                                                           1:27:24

            ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ    ΣΑΚΗΣ                                                                       1:28:19

            ΣΟΥΠΙΑΔΗΣ    ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ                        1ος Κατηγορίας                     1:31:41

            ΝΟΥΛΗΣ    ΓΙΑΝΝΗΣ                                             3ος Κατηγορίας                    1:35:10

            ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ   ΣΤΑΥΡΟΣ                                                                                  1:37:17 

            ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ    ΣΤΑΘΗΣ                                                                                    1:38:50

            ΦΙΟΥΝΗΣ     ΣΤΕΛΙΟΣ                                                                                         1:40:05

            ΠΑΤΣΟΣ    ΓΙΩΡΓΟΣ                                             3ος  Κατηγορίας                     1:41:08

            ΠΑΝΤΑΚΙΔΗΣ    ΣΠΥΡΟΣ                                                                                    1:41:18 

            ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΑΚΗΣ   ΓΙΑΝΝΗΣ                                                                         1:48:48

            ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ                                                                                   1:49:03

            ΚΑΦΕΤΖΑΚΗ    ΦΩΤΕΙΝΗ                    2η Κατηγορίας και 3η Γενικής           1:57:54

            ΣΟΥΚΟΣ      ΓΙΑΝΝΗΣ                                                                                           1:57:54

            ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ   ΚΩΣΤΑΣ                                                                                      1:58:01

            ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ     ΑΝΘΟΥΛΑ                      3η  Κατηγορίας                      1:58:55

            ΛΑΠΠΑΣ     ΔΙΟΝΥΣΗΣ                                                                                          1:59:44

            ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ   ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ                                                                     2:01:35

            ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΑΚΗΣ     ΓΙΩΡΓΟΣ                                                                         2:03:17

            ΧΡΙΣΤΑΝΤΩΝΗΣ      ΔΗΜΗΤΡΗΣ                        1ος  Κατηγορίας                     2:05:56

            ΧΟΚΙΑ    ΛΙΝΤΙΝΤΑ                                                                                                2:06:26

            ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ       ΓΙΑΝΝΗΣ                                                                                 2:08:26

            ΔΗΜΤΣΗΣ     ΓΙΑΝΝΗΣ                                                                                          2:16:46

            ΔΗΜΤΣΗΣ    ΑΓΓΕΛΟΣ                                                                                           2:16:57

            ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ    ΝΙΚΟΣ                                                                                           2:20:33                                                                                                                                                                                                                                          

5.200  μ

           ΣΠΥΡΙΔΗΣ    ΔΗΜΗΤΡΗΣ                               2ος  Κατηγορίας                            21:38

           ΣΠΥΡΙΔΗΣ   ΚΥΡΙΑΚΟΣ                                                                                        21:55

           ΤΕΝΤΖΙΔΗΣ    ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ                                                                                  22:04

           ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ    ΚΩΣΤΑΣ                                                                                      22:11

           ΚΟΥΤΣΑΚΑ   ΣΟΦΙΑ                                     3η  Γενικής                                      26:41

           ΤΖΑΚΟΣ    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ                                                                                     29 :12

           ΣΑΒΒΙΔΟΥ   ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ                                                                                      30 :04

           ΚΟΥΚΟΥΓΙΑΝΝΗ   ΕΙΡΗΝΗ                                                                                 30 :04

           HANA   SUDI                                                                                                              32:03

           ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ   ΑΘΗΝΑ                                                                                          32:04

   Για  το

Διοικητικό          Συμβούλιο

Η ΓΕΝΙΚΗ  ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

ΚΟΥΤΣΑΚΑ  ΣΟΦΙΑ

Ο  ΠΡΟΕΔΡΟΣ

ΦΙΟΥΝΗΣ  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ