ΕΠΣ Πέλλας: πλούσιο το πρόγραμμα αγώνων της εβδομάδας

Πρόγραμμα αγώνων10,13,14 και 17/10/2018

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 10.10.2018 (ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ)

ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 16.00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ-ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ

ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 16.00 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ-Α.Σ. ΠΡΟΜΑΧΟΙ

Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 16.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ

ΜΑΝΔΑΛΟΥ 16.00 ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ-ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ

ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 16.00 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ-ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 13.10.2018

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 3η αγωνιστική

ΑΓΡΑ 16.00 ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΜΑΝΔΑΛΟΥ 16.00 ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ - ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ

ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ 16.00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική

ΑΡΝΙΣΣΑΣ 16.00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική

ΔΑΜΙΑΝΟΥ 16.00 ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ - ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ

Ν. ΠΕΛΛΑΣ 16.00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

ΣΦΑΓΕΙΩΝ 16.00 ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ - ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 2000

ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 16.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική

ΙΔΑΣ 16.00 ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ - ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 16.00 ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ

ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 16.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ

Π. ΗΛΙΑ 16.00 ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ - ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική

Α. ΛΟΥΚΑ 16.00 ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 16.00 ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 14.10.2018

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 3η αγωνιστική

ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 16.00 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ

ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ

ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 16.00 ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική

ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 16.00 ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

ΡΙΖΑΡΙΟΥ 16.00 ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 11.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 16.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ

ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 16.00 ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ - ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική

ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 16.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ

ΛΙΠΑΡΟΥ 16.00 ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ - ΠΟΝΤΙΑΚΗ Ν.ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική

ΑΡΣΕΝΙΟΥ 16.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ - ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 17.10.2018 (ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ)

ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 16.00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 2000

ΚΑΛΗΣ 16.00 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ-Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ-ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ